O nas

NASZA HISTORIA

Cześć!
 
Dziękujemy bardzo za odwiedzenie naszej Storny. Mam na imię Mateusz i jestem założycielem ZoomArt Studio. Nasza Firma zajmuje się filmowaniem i fotografią.
Prawdziwe, autentyczne historie to coś, co uwielbiamy rejestrować. Historie dwóch osób, które stają się jednością, podekscytowane, aby przekazać sobie swoje uczucia, w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Historie ze łzami i śmiechem. Historie, które pozostaną z tobą do końca życia.

Prawdziwe Emocje.

Naszym celem jest skupienie się na prawdziwych emocjach dnia i wszystkich tych małych, surowych chwilach, które z czasem będą dla was ważne. Naszym głównym celem jest udokumentowanie dnia, który dzieje się naturalnie, ponieważ chcemy, abyś w pełni cieszył się dniem ślubu. Oczywiście udzielamy wskazówek małżeństwu, aby mogli wpaść w naturalne interakcje, ale wiemy, że większość ludzi jest bardziej wygodna w byciu sobą niż w roli aktora.
Każdy ślub jest wyjątkowy, a każda para ma niepowtarzalną historię, którą uwielbiamy opowiadać za pośrednictwem naszej fotografii i filmów.

 

 

 

PANEL KLIENTA

© 2019-2020 Zoom Art Studio / Mateusz Wasilewski Wszystkie prawa zastrzeżone

Odwiedź nasze portale społecznościowe