Kliknij Tutaj

Chcesz zobaczyć więcej? 

Nasze przykładowe realizacje:

Zobacz Więcej

Naszym celem jest skupienie się na prawdziwych emocjach dnia i wszystkich tych małych, surowych chwilach, które z czasem będą dla was ważne. Naszym głównym celem jest udokumentowanie dnia, który dzieje się naturalnie, ponieważ chcemy, abyś w pełni cieszył się dniem ślubu. Oczywiście udzielamy wskazówek małżeństwu, aby mogli wpaść w naturalne interakcje, ale wiemy, że większość ludzi jest bardziej wygodna w byciu sobą niż w roli aktora.

VIDEOFILMOWANIE

Zobacz Więcej

Prawdziwe, autentyczne historie to coś, co uwielbiamy rejestrować. Historie dwóch osób, które stają się jednością, podekscytowane, aby przekazać sobie swoje uczucia, w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Historie ze łzami i śmiechem. Historie, które pozostaną z tobą do końca życia.

FOTOGRAFIA

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ZoomArt Studio.

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony!

Proponujemy Państwu profesjonalne utrwalenie atmosfery wielu niepowtarzalnych chwil. Filmowaniem i fotografią zajmujemy się od kilku lat nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności w zakresie technik operatorskich i montażu komputerowego. Głównie zajmujemy się filmowaniem i fotografowaniem ślubów, wesel, chrztów, komunii św., studniówek a także wszystkich innych imprez okolicznościowych. Cechuje nas fachowość, rzetelność, nowoczesność i pełne zaangażowanie w to co robimy. Swoją pracę wykonujemy z pasją. Każdy film tworzony jest indywidualnie i wszystko szczegółowo omawiamy z Państwem. Uwzględniamy Państwa sugestie przy realizacji filmu. Dostarczony końcowy materiał odzwierciedla indywidualny gust klienta.

Ślub

ZAREZERWUJCIE TERMIN

Zachęcam do kontaktu 

SPRAWDŹ

PANEL KLIENTA

© 2019-2020 Zoom Art Studio / Mateusz Wasilewski Wszystkie prawa zastrzeżone

Odwiedź nasze portale społecznościowe